Nabídka práce > Recepční - v půjčovně dodávek

Recepční - v půjčovně dodávek

Náplň práce

- Vydávání a přebírání dodávek od zákazníků
- Vystavení smlouvy
- vystavení dokladu o zaplacení
- Další potřebná administrativa spojená s prací Recepční

(Není čeho se bát, pokud umíte alespoň základně práci na PC, vše ostatní Vás naučíme.)

Požadavky

- Jste osoba zdravotně znevýhodněná/postižená
- Máte dokončené SŠ vzdělání
- Váš rejstřík trestů je čistý
- Zvládáte základy práce na PC (programy MS office)
- Komunikaci s klienty odvádíte na jedničku
- Smysl pro samostatnost ale i práci v týmu Vám rozhodně nechybí
- Jste pečliví při plnění rutinních úkolů
- Úsměv na tváři Vám jen tak někdo nevezme
- Máte energii a chuť pracovat
- Předchozí zkušenost na obdobné pozici vítána (není však podmínkou)

Nabízíme

- Platové podmínky odpovídající dané pozici
- Příjemné zázemí
- Fajn kolektiv
- Férové a vstřícné jednání
- Možnost přizpůsobení pracovní doby
- Možnost naučit se něco nového

Další informace

Pokud Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat na náš email.

Informace o pozici

  • Půjčovna dodávek Brno s r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: OZP
  • Místo pracoviště: Pod sídlištěm 293/1, Židenice (Brno-Židenice), 636 00 Brno