Nabídka práce > Obchodní zástupce pojišťovny

Obchodní zástupce pojišťovny

Náplň práce

výkon obchodního zástupce konkrétní pojišťovny, prodej produktů pojišťovny a obchodních partnerů-úvěry, hypotéky, investice, stavební spoření, práce na pobočce, doma nebo v terénu, administrativa, servis a péče o klienty, budování dlouhodobých vztahů, reprezentace stabilní nadnárodní firmy.

Požadavky

čistý trestní rejstřík, SŠ vzdělání s maturitou, pozitivní přístup, komunikativnost

Nabízíme

do mého týmu hledám nové kolegy nebo kolegyně, kterým nabízím práci v moderním prostředí na pobočce pojišťovny v Hradci Králové, po zaškolení lze i home office, časovou flexibilitu - úprava pracovní doby dle individuálních požadavků, bez vstupních investic, budování vlastního pojistného kmene = pasivní příjem, zaškolení a podpora od vedoucího týmu samozřejmostí, finanční podpora v prvním roce

Další informace

pro bližší informace volejte 608112513

Informace o pozici

  • Ing. Ladislav Kantor
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český slovem i písmem
  • Plat: 25 000 +
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: slevy na produkty pojišťovny pro Vás i pro rodinu, neomezený telefonní tarif, výhodný operativní leasing, slevy na kancelářskou a výpočetní techniku od obchodních partnerů
  • Místo pracoviště: Hradec Králové