Nabídka práce > Financial consultant

Financial consultant

Náplň práce

Jsi mladý, motivovaný, pracovitý člověk, který sní o možnosti se v budoucnu uplatnit v managmentu? Jsi ready na to začít na sobě pracovat, učit se novým věcem a získávat nové zkušenosti? Baví tě sledovat novinky na trhu, vést lidi a organizovat? Čekáš na šanci seberealizace a chceš se prosadit v útlém věku?

Co na Tebe čeká?
Začneš v trainee programu, který trvá 7 týdnů. V něm se naučíš základy pro klientské práce – komunikace s klienty, obchodní jednání, administrativa, prezentační dovednosti, zpracování projektů.

Pracovní náplň:

- Analytická činnost finančního trhu
- Příprava projektů
- Administrativa a především komunikace s klienty
- Předávání finanční gramotnosti – aplikace nabytých znalostí
- Na služebně starší pozici - výběr pracovníků a jejich zaškolení

Požadavky

- Ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání
- Čistý trestný rejstřík
- Češtinu rodilého mluvčího, cizí jazyk výhodou
- Komunikativnost
- Proaktivitu a chuť na sobě intenzivně pracovat
- Cílevědomost
- Zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

- Kolektiv mladých a ambiciózních lidí
- Odborné zaškolení
- Předávání know-how od odborníků v oboru
- Flexibilní časové vytížení cca 20 hodin týdně
- Nadstandartní finanční ohodnocení Bonifikační program
- Možnost zajímavého kariérního růstu
- Smysluplnou práci
- Rozvoj soft-skills a seberealizaci
- Odměnové akce
- Na kariérně starších pozicích pasivní příjem

Další informace

Pokud máš zájem, pošli životopis a můžeš připojit pár slov o sobě, co tě baví, kde studuješ a co můžeš právě ty nabídnout.

Informace o pozici

  • HBC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda