Nabídka práce > Project manager

Project manager

Náplň práce

• Vedení nemovitostních a dalších projektů ve všech fázích - analýzy, plánování, příprava, realizace
• Tvorba a příprava podkladů pro jednotlivé fáze projektů
• Vyhodnocování výstupů z projektů a příprava návrhu řešení včetně kompletace podkladů pro rozhodování
• Komunikace s architekty, designéry, dodavateli a jejich koordinace
• Příprava podkladů pro právní oddělení (kompletace podkladů pro smlouvy atp.)
• Vedení evidence dokumentace ke svěřeným projektům
• Pravidelné reportování stavu realizace projektu
• Komunikace a úzká spolupráce s vedením společnosti
• Zodpovědnost za výsledky svěřených úkolů

Požadavky

• Pracovní nadšení, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• Dobré komunikační a organizační dovednosti
• Schopnost nacházet řešení problémů
• Časovou flexibilitu
• Ochota učit se novým věcem
• Preciznost, loajalitu a diskrétnost
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Výhodu je praxe v řízení projektů

Nabízíme

• Práci na plný úvazek
• Podílení se na zajímavých projektech, zejména v oblasti nemovitostí
• Úzkou spolupráci s vedením společnosti
• Zajímavou a různorodou práci
• Možnost profesního růstu a finanční ohodnocení
• Práci v příjemné kolektivu
• Krásné a příjemné pracovní prostředí

Další informace

Pokud Vás náš inzerát zaujal, neváhejte nám zaslat svůj životopis společně s fotografií.

Informace o pozici

  • Instinktt Services s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek