Nabídka práce > Obchodní zástupce, poradce Allianz

Obchodní zástupce, poradce Allianz

Náplň práce

Hledám parťáka/parťačku do mého týmu na pozici obchodního zástupce, který/á nemá problém:
- Komunikovat, ať už osobně či přes telefon, domlouvat a realizovat schůzky s novými i stávajícími klienty v klientské kanceláři
- Aktivně nabízet produkty a služby Allianz pojišťovny
- Uzavírat smlouvy a zpracovávat s tím spojenou administrativu
- Budovat dlouhodobý vztah s klienty a je příkladem profesionality v oboru

Požadavky

- Zodpovědný přístup k práci a komunikaci s lidi
- Ochotu učit se novým věcem, neboť každý klient potřebuje něco jiného
- Min. SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis rejstříku trestů

Nabízíme

- Atraktivní finanční odměnu, garantovaný měsíční příjem po dobu prvních dvou let + provize + bonusy
- Výše příjmů závisí pouze na Vás a nemá strop
- Možnost kariérního růstu
- Vzdělávání, díky kterému se staneš odborníkem ve světě financí
- Osobní přístup a podporu manažera a kolegů týmu
- Flexibilní pracovní dobu
- Zázemí kanceláře pro jednání s klienty
- Slevy na firemní produkty
- Vytvoření pasivního příjmu pro klidnější budoucnost

Další informace

Vše Ti bude vysvětleno na osobním pohovoru. Zajímá Tě více informací? Zašli mi prosím Tvůj aktuální životopis.

Informace o pozici

  • Allianz pojišťovna a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrava, Frýdek Místek