Nabídka práce > Rozpočtář/přípravář

Rozpočtář/přípravář

Náplň práce

- oceňování stavebních prací
- příprava a tvorba položkových rozpočtů do obchodních nabídek a do realizovaných zakázek
- tvorba předběžných kalkulací a harmonogramů prací

Požadavky

Požadujeme :
- SPŠ stavební
- výhodou znalost práce práce v programu pro zpracování rozpočtů
- praxi v oboru
- znalost staveb a stavebních projektů
- výbornou znalost PC, MS Office a internetu

Neměl by ti chybět úsměv na rtech a chuť učit se novým věcem. Pokud jsi flexibilní a loajální, body pro tebe!

Nabízíme

Nabízíme:
- pracovní poměr na DPP nebo živnostenský list (dle dohody)
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou a odpovědnou práci v mladém a profesionálním kolektivu
- dlouhodobou perspektivu
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- nástup ihned (dle dohody)

Další informace

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií na email: callcentrum@living-in.cz. V životopise uveďte firmu, ve které jste pracovali a stručný popis, čím se firma zabývá a Vaši pracovní náplň.

Informace o pozici

  • Living in Moravia s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrava - Vítkovice