Nabídka práce > Práce z domu

Práce z domu

Náplň práce

Dobrý den, jsem maminka na rodičovské dovolené a sháním práci formou home office. Žádné MLM, jen opravdu seriózní nabídky pokud možno od firem, nebo podnikatelů. Jsem velice spolehlivá, samostatná, pečlivá, kreativní, schopná rychle se učit. Umím dobře s PC/mobilem a některými programy (např. Word, Excel, PowerPoint, kalendář, e-mail, atd). Gramatika mi nedělá vůbec žádný problém, mám smysl pro společenské a vhodné vystupování na úrovni a komunikaci. Mám základní znalost anglického jazyka. Představovala bych si práci například virtuální asistentky, psaní článků, e-mailů, komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek, korespondence, tvoření textů, správu eshopu nebo sociálních sítí a podobně. Zkrátka v odvětví administrativy například.
Předem mockrát děkuji za nabídky.
Kubová Adamová Monika

Požadavky

Prosím žádné nabídky s MLM

Nabízíme

Pečlivost, spolehlivost, kreativita, dochvilnost, samostatnost, schopnost rychle se učit, skvělá komunikace, výborná znalost českého jazyka i gramatiky.

Informace o pozici

  • Práce na doma
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Základní AJ
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Maminku na RD
  • Místo pracoviště: Doma