Nabídka práce > Realitní zprostředkovatel

Realitní zprostředkovatel

Náplň práce

Aktivní osobní a telefonická (emailová) komunikace s klienty realitní kanceláře. Získávání nových klientů.Zpracování nových prezentací nemovitostí (prodej/pronájem).Provádění prohlídek nemovitostí s poptávajícími klienty.Realizace obchodních případů (podpisy kupních, nájemních smluv).

Požadavky

Řidičský průkaz, výborné komunikační dovednosti v českém jazyce, PC: uživatelská znalost MS Office, internetu

Nabízíme

100% provize, propracovaný realitní systém, péči a vedení managera, paušál s neomezeným voláním, možnost pracovat i z domova, vzdělávací a rozvojové programy pro partnery a zaměstnance, rozmanitost, zkušenosti

Informace o pozici

  • Dumrealit.cz
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25000-70000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Realitní akademie a školení, interní vzdělávací a rozvojový program, flexibilní pracovní doba, home office, plně a moderně vybavené kanceláře, bezplatné zaškolení v rámci firmy, tarif s neomezeným voláním, prémie
  • Vhodné pro: Pro ty co mají chuť na sobě pracovat a nehledají práci na měsíc
  • Místo pracoviště: Lysá nad labem