Nabídka práce > Účetní na částečný úvazek - brigáda

Účetní na částečný úvazek - brigáda

Náplň práce

Máte ráda účetnictví? Zajímají Vás čísla a finance, máte ráda řád a systém?

Máme pro Vás příležitost, práce na částečný úvazek (vhodné pro maminky na mateřské). Lokalita Unhošť a Lány a začít můžete hned od října 2020. Do všeho Vás zaučíme.

Co Vás čeká:

Vedení svěřené účetní agendy
Účtování v účetním systému Pohoda (zaučíme)
Účtování faktur došlých (tuzemských, zahraničních), bankovních výpisů a pokladních dokladů
Příprava podkladů pro zpracování DPH a kontrolního hlášení

Požadavky

Co u Vás budeme hledat:

SŠ vzdělání s maturitou
Zodpovědný přístup k práci
Praxe v oboru min. 2 roky
Uživatelská znalost práce s PC – Microsoft Office

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

Příjemné pracovní prostředí české firmy v mladém kolektivu
Částečný pracovní úvazek (vhodné pro maminky na mateřské, studentky)

Informace o pozici

  • Prokšová & partners s.r.o
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 5 000 - 12 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Maminky na mateřské
  • Místo pracoviště: Unhošť, Lány