Nabídka práce > Asistent pedagoga v MŠ

Asistent pedagoga v MŠ

Náplň práce

Asistent pedagoga se bude věnovat přidělenému chlapečkovi s autismem. Je plně socializovaný, chytrý a učenlivý, jen potřebuje více individuální péče.
V rámci MŠ také asistent povede 1x týdně hudební výchovu pro všechny děti v MŠ, je proto nutné, aby uměl hrát alespoň na jeden hudební nástroj.
Práce je v klidném prostředí soukromé školky na Kobylisích, kde jsou vždy 3 učitelky. Děťátka máme hodné, naše práce je spíše placená radost :-)

Požadavky

Vzdělání dle zákona nebo úspěšně absolvovaný kurz AP
Schopnost hrát alespoň na jeden hudební nástroj
Kladný vztah k dětem
Zaslání životopisu na e-mail kemzovakristyna@gmail.com

Nabízíme

Plat 20 000/měsíc
Práci 5 hodin denně, volné víkendy
Příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

  • MŠ Motýlek s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: ženy, muže, studenty
  • Místo pracoviště: Přemyšlenská 521/90, Praha 8 - Kobylisy