Nabídka práce > Hledáme MARKEŤÁKY se zkušenostmi i bez do našeho týmu pro mladou firmu v oblasti on - line reklamy!

Hledáme MARKEŤÁKY se zkušenostmi i bez do našeho týmu pro mladou firmu v oblasti on - line reklamy!

Náplň práce

- oslovení potenciálních zákazníků (firmy, podnikatelé)
- vyhotovení podkladů pro osobní schůzku - analýza aktuální marketingové strategie firmy
- osobní schůzky

Požadavky

- SŠ
- komunikační schopnosti
- tah na branku
- orientace na výsledek
- zkušenosti v obchodu, nebo marketingu výhodou (není podmínka)

Nabízíme

- práci na ŽL, nebo DPP - formou provizí
- štědré provize v řádech desítek procent
- velmi zajímavou a různorodou práci v nejrychleji rostoucím byznysu na světě
- budete se pravidelně setkávat s lidmi, kteří v životě něco dokázali a pomáhat jim, aby jim jejich byznys rostl
- kompletní zaučení

Informace o pozici

  • Jakub Urban
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL