Nabídka práce > Hledáme zapáleného traktoristu :-)

Hledáme zapáleného traktoristu :-)

Náplň práce

Máš řidičák T a baví tě práce s traktory a dalšími stroji jako bagry, nakladače?
Do naší bandy Malostroje v Žebětíně hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á bude mít svou práci rád/a a pomůže nám na našich zakázkách, kde potřebujeme rekultivovat pozemky a vozit hlínu či materiály.

Požadavky

Řp. sk. T, do budoucna je potřeba získat i řp. sk. B+E.
Je potřeba mít chuť pracovat s dalšími stroji jako nakladače či minibagry a mít k těmto strojům vztah a pečovat o ně.
Vyžadujeme bezúhonnost.

Nabízíme

Různorodou práci se špičkovými stroji :-) Rozhodně nenabízíme firemní notebook ani auto.

Další informace

Jsme blázni do strojů a pořád vymýšlíme nějaké lumpárny. Baví nás překonávat hranice a neradi slyšíme, že něco nejde.

Informace o pozici

  • GEOKEY s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 150-180/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Brno a okolí