Nabídka práce > Zubní lékařka na HPP, 0,5 úvazek

Zubní lékařka na HPP, 0,5 úvazek

Náplň práce

Standardní úkony stomatologie

Požadavky

Pro tuto pozici považujeme za důležité:

odbornou způsobilost – vysokoškolské vzdělání lékařského směru v oboru stomatologie
skvělé komunikační dovednosti
umění si zorganizovat práci a zvládnout nečekané situace s klidem a rozmyslem
základní dovednosti práce s PC
zájem o zkrácený úvazek a netradiční pracovní dobu
zodpovědnost, profesionalitu

Nabízíme

Nabízíme:

zajímavou a smysluplnou práci
5 týdnů dovolené
přátelské, dynamické a profesionální pracovní prostředí
důkladné zaškolení a seznámení se s chodem ordinace
příspěvky na stravování a důchodové připojištění
odborná školení
nástupní plat 20 000 Kč
pracovní doba: Po-Čt v čase 17:00-21:00, Pá-So zálěží na dohodě

Informace o pozici

  • Quaero s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, přátelské, dynamické a profesionální pracovní prostředí, důkladné zaškolení a seznámení se s chodem ordinace, příspěvky na stravování a důchodové připojištění odborná školení
  • Vhodné pro: rodiče na RD
  • Místo pracoviště: Kamenice