Nabídka práce > Koordinátor skupinového doučování dětí v programu Rozlety v neziskové organizaci Nová škola, o.p.s.

Koordinátor skupinového doučování dětí v programu Rozlety v neziskové organizaci Nová škola, o.p.s.

Náplň práce

Koordinátora*ku dobrovolníků skupinového doučování dětí v programu Rozlety v neziskové organizaci Nová škola, o.p.s. Jedná se o koordinaci dobrovolníků a samotné doučování dětí (ZŠ) – nejčastěji děti cizinců či ze sociálně znevýhodněného prostředí. Jedná se především o pomoc s domácími úkoly ve skupince 2-5 dětí. Cca 8-9 hodin týdně - dvě hodiny doučování (tři s administrací), tři dny v týdnu. Není nutná žádná odborná kvalifikace, jen chuť a empatie. Nástup co nejdříve.

Požadavky

Začátek spolupráce: co nejdříve
Doba trvání: nejméně do konce roku
Vhodné i pro studenty i jako doplněk k další práci
Předchozí zkušenost s prací s dobrovolníky nebo vlastním dobrovolnickým zapojením vítáno, není však podmínkou, stejně jako zkušenost s doučováním

Nabízíme

Zapojení do dlouhodobého programu
Smysluplnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu
Podporu ostatních členů týmu
Okamžitou zpětnou vazbu od dětí a dobrovolníků
Nové zkušenosti, možnost aktivně se podílet se na podobě programu
Možnost zapojení do dalších aktivit Nové školy

Další informace

Podrobnější informace zde: http://novaskolaops.cz/hledame-koordinatora-koordinatorku-skupinoveho-doucovani-v-programu-rozlety

Informace o pozici

  • Nová škola o.p.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český, anglický
  • Plat: 8000 měsíčně
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: smysluplná a příjemná práce s dětmi, super kolektiv spolupracovníků
  • Vhodné pro: studenty*ky, přivýdělek
  • Místo pracoviště: Křižíkova 344/6, Praha 8 – Karlín