Nabídka práce > Samostatná účetní

Samostatná účetní

Náplň práce

Vedení účetnictví několika vlastních českých společností (mikro účetní jednotky), zpočátku pod dozorem supervizora

Požadavky

Zkušenosti se samostatným vedením účetnictví v programu ABRA-FlexiBee, samostatnost a loajalita, dobrá uživatelská znalost PC.

Nabízíme

Pracovní poměr na plný úvazek s možností práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení, služební notebook a služební telefon

Další informace

Kdo jsme
Lokacni.cz
Jsme malá skupina lokačních s více jak 10letou historií v oblasti vyhledávání a zajištění lokací pro filmová a reklamní natáčení, veřejné akce a eventy.

job@lokacni.cz Prosíme o uchazečky/e o zaslání životopisu a motivačního dopisu na uvedený e-mail.

Informace o pozici

  • DikyČau s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ výhodou
  • Plat: 35 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení, služebí notebook a služební telefon
  • Vhodné pro: ženy, muže
  • Místo pracoviště: Dům Radost, nám. Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3