Nabídka práce > Pomocný servisní technik

Pomocný servisní technik

Náplň práce

Jedná se o pomocné servisní práce v oboru klimatizačních systémů a systémů vzduchotechniky. Zejména čistění a desinfekce klimatizačních a vzduchotechnických systémů a případně další servisní úkony, na základě individuálních schopností uchazeče. Po počátečním zaškolení bude práce probíhat pod vedením zkušeného technika jako pomocná síla.

Požadavky

Odpovědnost k dodržování firemních postupů předem stanovených na počátečním zaškolení.

Nabízíme

V případě zájmu je možná i dlouhodobá spolupráce. Možná spolupráce i při škole a případně i další rozvoj na jiných pozicích v oboru chlazení, klimatizace a vzduchotechniky. Možnost rozvoje znalostí v oboru. Při zapracování možné navýšení finančního ohodnocení dle individuálních výsledků.

Další informace

Není třeba se bát náplně práce, Nejedná se o složitou pracovní náplň a vše bude vysvětleno před zahájením prací. Stačí pouze chuť a snaha pracovat.
Těšíme se na budoucí spolupráci.

Informace o pozici

  • Technika budov, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby, Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: CZ
  • Plat: 125 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Bez rozlišení
  • Místo pracoviště: Brno