Nabídka práce > Pracovník výjezdové služby - úklid

Pracovník výjezdové služby - úklid

Náplň práce

- zajištění, provedení, organizace a kontrola úklidových prací na zadaných objektech
- manuální práce typu mytí oken, strojové čištění povrchů, úklidy po stavebních činnostech, mimořádné úklidy po haváriích ...
- zodpovědnost za provedení a předání zadaných prací
- drobné údržbářské práce (menší výmalby, natěračské práce, sekání trávy...)
- práce probíhají někdy i mimo běžnou pracovní dobu, tj. počítat s prací večer nebo o víkendu
- denní cestování mezi jednotlivými objekty

Požadavky

- manuální zručnost
- flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
- řidičské oprávnění sk. B
- zkušenosti na obdobné pozici
- proaktivní přistup a preciznost

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr
- služební automobil (i na soukromé účely), telefon
- flexibilní pracovní dobu
- mzdové ohodnocení 30.000 - 35.000 hrubá mzda + měsíční odměny na základě odvedené práce

Informace o pozici

  • MBC servis s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000 - 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha