Nabídka práce > Servisní technik

Servisní technik

Náplň práce

Servis a oprava zařízení a strojú

Požadavky

Odolnost proti stresu, komunikativnost, ochota učit se a umět zabrat, řidičský průkaz sk. B, výhodou zkušenosti stavebního rázu (elektrika,instalatérství aj) Manuální zručnost.

Nabízíme

Pružná pracovní doba,nástup možný ihned. Nadstandartní ohodnocení.Profesní růst - systém interního a externího vzdělávání.

Informace o pozici

  • Voda CZ service
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: nadstandartní plat
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Stravenky; příspěvky na důchodové nebo životní pojištění; finanční benefity na rekreaci, sport či péči o zdraví; služební telefon; služební vůz; každý týden čisté montérky; profi nářadí Hilti
  • Vhodné pro: Manualně zručné s chutí o další rozvoj,komunikativní lidi schopni samostatně pracovat,ale i pracovat v týmu
  • Místo pracoviště: Praha východ