Nabídka práce > Instalatér Středního Topení

Instalatér Středního Topení

Náplň práce

Víte co je ZTI? Máte praxi v oboru TZB? A orientujete se v odvětví chlazení, topení ?
Přímí zaměstnavatelé vyžadují instalátory topných systémů a kanalizací.

Požadavky

⁃zkušenost v této pozici je POVINNÁ;
⁃ znalost technických výkresů a dobré oko, které v nich dokáže orientovat;
⁃ dokumenty umožňující oficiální zaměstnání na území České republiky;
⁃ řidičský průkaz;
⁃ připravenost na služební cesty;

Nabízíme

⁃ smlouva na HPP;
⁃ vysoké mzdy;
⁃ pracovní doba: 5/2, občas placený pracovní Soboty
- 25 dní dovolená

Další informace

Nástup ihned
Prosím zasílat CV na e-mail: office@chevas-stav.eu
Podrobnější informace získáte na telefonním čísle +420607792318 (Viber / Mobile).
Těším se na spolupráci.

Informace o pozici

  • Chevas Stav s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha