Nabídka práce > Všeobecný lékař i bez zkušeností, Sasko, Německo

Všeobecný lékař i bez zkušeností, Sasko, Německo

Náplň práce

Pro ambulanci všeobecného lékařství v Sasku, nedaleko hranic s Českou Republikou hledáme lékaře se zájmem o obor všeobecné lékařství.

Váš profil:
- máte ukončené studium medicíny
- zkušenosti v oboru nejsou podmínkou
- v případě atestovaného lékaře atestace z oboru všeobecné lékařství nebo interní medicína
- ovládáte němčinu na úrovni B2-C1, u absolventa nutná dobrá znalost němčiny

Nabízíme Vám:
- plat uchazeče, který splňuje minimální podmínky: 5.250 € Brutto / měsíc,
atestovaný lékař 7.500 € Brutto / měsíc
- žádné služby
- přímo ve městě zabezpečený byt zdarma
- 8 týdnů dovolené
- první 3 měsíce zaučení 1: 1
- pracovní smlouva přímo se zaměstnavatelem
- vybavení aprobace, povolení pracovat v Německu jako lékař
- přípravný kurz na zkoušku z odborné němčiny C1 před lékařskou komorou

Kontakt:
Ing. Pavla Ščúrová
E-mail: p.scurova@s-cure.de
Telefon: +421 918 288 242
Web: www.s-cure.de

Budeme se těšit na kontakt s Vámi!

Další informace

S-CURE Medical Recruitment je personální agentura, která lékařům pomáhá zaměstnat se v německých nemocnicích a ambulancích podle svých představ. Pracovní místo Vám vyřídíme, jazykově Vás připravíme, podpora při vyřizování pracovního povolení je samozřejmostí. Naše služby jsou přitom pro lékaře zcela bezplatné.

Informace o pozici

  • S-CURE Medical Recruitment
  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Německý B2 - C1
  • Plat: 5.250 - 7.500 €
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Sasko, Německo