Nabídka práce > PODLAHÁŘ

PODLAHÁŘ

Náplň práce

Nabízíme pracovní nabídku na místo podlaháře v naší firmě.
Za kvalitně odvedenou práci jsou velmi férové peníze. :) Jsme rodinná firma s rodinným přístupem.
Místo práce je jak zde v Česku, tak i v zahraničí (Německo, Slovensko, Rusko, Rakousko).
Děláme například zakázky pro Kiku, Möbelix, XXXLutz a další velké společnosti. Děláme ale také privátní zakázky.
Vše Vás naučíme a pokud budete šikovný/á, o peníze se není třeba strachovat. :) Ti nejlepší a nejšikovnější si měsíčně vydělají i 50 000 korun.
Pro více informací mě prosím kontaktujte buď
emailem: dhfloors.contact@gmail.com nebo telefonicky: +420 721 407 912 (v případě, že u telefonu zrovna nebudu, volám zpět). :)

Požadavky

Spolehlivost, časová flexibilita, poctivost, pracovitost.

Informace o pozici

  • Dohnal Floors
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20 - 50 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL