Nabídka práce > Obchodník front office ve strojírenství

Obchodník front office ve strojírenství

Náplň práce

zodpovědnost za prodej a budování firemní značky v rámci svěřených zákazníků z Německa
péče o stávající klienty - technická a zákaznická podpora
vyhledávání nových obchodních příležitostí
samostatné řešení a zpracování obchodních případů, reklamací
propagace dobře zavedeného portfolia produktů
reporting a administrativa spojená s obchodem, práce s CRM systémem

Požadavky

Vzdělání: VŠ
Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici (mezinárodní zkušenosti vítány)
Prozákaznicky orientovanou osobnost s reprezentativním vystupováním a proaktivním přístupem
Profesionální vystupování, vynikající obchodní a vyjednávací dovednosti

Nabízíme

Prostředí menší dynamické firmy s dobrou značkou v leteckém a kosmickém průmyslu
Hlavní pracovní poměr
Práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
Služební automobil a další potřeby obchodního zástupce
Firemní benefity a MULTISPORT kartu

Informace o pozici

  • STROJCAR s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ, NJ výhodou
  • Plat: 30.000 - 55.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Prostředí menší dynamické firmy s dobrou značkou v leteckém a kosmickém průmyslu, práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti, služební automobil a další potřeby obchodního zástupce
  • Vhodné pro: Zkušené obchodníky ve strojírenství
  • Místo pracoviště: Opava