Nabídka práce > Servisní technik slaboproud

Servisní technik slaboproud

Náplň práce

rozmanitá práce v terénu – servis a kalibrace požárně bezpečnostních detektorů u zákazníků ve svěřené oblasti

Požadavky

SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru
platná vyhláška 50/78 sb. §6
řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič – ochota cestovat
samostatnost, zodpovědnost, organizační dovednosti, komunikativnost

Nabízíme

stabilní a dlouhodobé zaměstnání
časová flexibilita - kluzná pracovní doba
motivující mzdové ohodnocení
mobilní telefon, notebook
25 dní dovolené
příspěvek na stravování
služební vozidlo i pro soukromé účely
nástup možný ihned

Informace o pozici

  • MANAG a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: pasivně AJ vítané
  • Plat: nástupní 30.000,- až 35.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, notebook; 25 dní dovolené; příspěvek na stravování; služební vozidlo i pro soukromé účely
  • Vhodné pro: Absolventy, ale i zkušené techniky
  • Místo pracoviště: Kolín