Nabídka práce > Ředitel Úřadu Oblastního spolku ČČK Ostrava

Ředitel Úřadu Oblastního spolku ČČK Ostrava

Náplň práce

Vedení menšího kolektivu zaměstnanců
Komunikace s Oblastní výkonnou radou ČČK, Místními skupinami ČČK a Úřadem ČČK v Praze
Správa majetku Oblastního spolku ČČK (dále jen OS)
Tvoření ekonomické rozvahy, rozpočtu a finanční plánování OS
Proaktivní vyhledávání, podávání a realizace grantových programů
Zodpovědnost za naplnění programové činnosti a plnění minimálního programu OS
Získávání a komunikace se sponzory a partnery OS

Požadavky

Minimálně ukončené SŠ vzdělání s maturitou
Schopnost efektivně vést podřízené zaměstnance a dobrovolníky a motivovat je k dosažení požadovaných cílů
Vynikající komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
Samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, koncepční myšlení
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost práce na PC (MS Office, Internet, komunikační kanály jako FB a Instagram)
Trestní bezúhonnost

Vítáme:
Zkušenost s prací v humanitární organizaci, ve zdravotnictví či sociálních službách
Zkušenost s realizací projektů, čerpáním dotací a grantů
Předchozí praxi v řídící funkci
Komunikační znalost jednoho ze světových jazyků

Nabízíme

Zajímavou a kreativní práci
Vedení malého kolektivu zaměstnanců a týmu dobrovolníků
Práci na HPP
Služební vozidlo (i pro soukromé účely)
Služební telefon
Pružnou pracovní dobu
Možnost vzdělávání, dalšího profesního a osobního rozvoje

Informace o pozici

  • Oblastní spolek ČČK Ostrava
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Znalost světového jazyka výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: služební vozidlo (i pro soukromé účely), služební telefon
  • Místo pracoviště: Ostrava