Nabídka práce > Hlídání dítěte - Praha 6 - Dejvice

Hlídání dítěte - Praha 6 - Dejvice

Náplň práce

Hledám hlídání pro 14 měsíční dceru a pomoc s úklidem domácnosti cca na 8 hodin týdně, čas dle domluvy.

Požadavky

pozitivní vztah k dětem a zvířatům (pes)
ochota si hrát
spolehlivost, zodpovědný přístup
bezúhonnost
časová flexibilita a zkušenosti s hlídáním malých dětí výhodou (nikoli podmínkou)

Nabízíme

dlouhodobou brigádu, kterou lze zvládat i při škole s denní docházkou
odměnu 90,- Kč/hod. (čistá mzda)
možnost získání praxe a písemného doporučení i v oblasti administrativy (pro advokátní kancelář)

Další informace

S odpovědí prosím zašlete i Vaši fotku, pár slov o sobě a Vaše časové možnosti.

Informace o pozici

  • Lucie Pražáková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 90,- Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty SŠ a VŠ - i bez praxe, maminky na rodičovské dovolené (vlastní dítě lze vzít s sebou), důchodce
  • Místo pracoviště: Praha 6 Dejvice