Nabídka práce > iOS developer

iOS developer

Náplň práce

• analýza a implementace business požadavků
• řešení technických problémů a optimalizace výkonu aplikací
• implementace řešení třetích stran
• odpovědnost za procesování a řešení požadavků klientů v oblasti podpory IT
• profesionální vystupování nejen při interní komunikaci
• agilní typ vývoje v malém týmu, kde vládne neformální atmosféra
• kooperace s vývojáři a testery

Požadavky

• Swift 5
• znalost UIKitu a psaní UI v kódu (SnapKit)
• znalost reaktivního programování (RxSwift)
• znalost Gitu
• knihovny: Alamofire, Realm, MapKit, UserNotifications, Firebase
• patterny: MVVM, MVC, Coordinator, Depedency injection
• cit pro UI/UX a znalost iOS design guidelines
• minimálně 3 roky praxe
• anglický jazyk minimálně na úrovni B1
• chuť a schopnost se rychle učit novým věcem
• týmového ducha

Nabízíme

• práce na HPP
• fixní plat
• firemní notebook
• pružná pracovní doba
• školení se zaměřením na osobní rozvoj v oblasti IT technologií
• mladý a přátelský pracovní kolektiv (2x ročně vícedenní teambuilding)

Další informace

Moravský softwarehouse hledá zkušeného kolegu/kolegyni na pozici iOS developer!

Společnost ALTAIR SOFTWARE s.r.o. se zabývá především většími technologickými celky, synchronizací nehomogenních systémů, digitalizací, softwarovou automatizací, integrací a customizací MSD365, strojovým čtením, neuronovými sítěmi, cloudovým řešením v MS Azure a také zakázkovým vývojem webových a mobilních aplikací.

V současné době máme více než 60 zaměstnanců ve třech lokalitách. V České republice – Brno a Olomouc. Další pobočky společnosti jsou na Ukrajině a v Egyptě. Nabízíme práci v moderním prostředí. Ve firmě je přátelská atmosféra založená na spolupráci lidí s různými zkušenostmi, kteří se vzájemně doplňují a otevřeně komunikují. Dáváme šanci lidem s potenciálem, kteří chtějí získat nové zkušenosti a rozvíjet se.

Máte-li minimálně 3 roky zkušeností s vývojem mobilních aplikací pro operační systém iOS a chcete se podílet na vývoji moderních iOS aplikací, které denně využívá vice než 100 000 klientů, najdete s námi společnou řeč.

Informace o pozici

  • Altair Software s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglicky
  • Plat: 30 000 - 45 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Firemní notebook, pružná pracovní doba, školení
  • Místo pracoviště: tř. Kosmonautů