Nabídka práce > Konstruktér/ka

Konstruktér/ka

Náplň práce

- specifikace produktu a vývoj jednotlivých částí
- Příprava výrobní dokumentace
- Zadávání zakázek do výroby a následná kontrola
- Koordinace zakázek a náběhu nových modelů do výroby
- Změnová řízení ve výrobní dokumentaci (zpracování požadavků, koordinace procesu změny s mateřskou firmou)
- řešení technických požadavků v rámci development projektů
- vedení jednotlivých junior projektových inženýrů a draftmanů
- interní komunikace a externí komunikace

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření (Fakulta strojní/elektrotechnická)
- minimálně 3 roky praxe – vývoj, konstrukce (plastové a plechové díly)
- znalost výkresové dokumentace, Znalost SolidEdge/AutoCAD , znalost SAP výhodou
- vysoká úroveň technického myšlení
- prioroty management, sebedisciplína
- komunikativní schopnosti; středně pokročilá úroveň Aj, nebo NJ
- proaktivita, schopnost dodržovat termíny

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr
- finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- finanční bonusy
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost profesního růstu
- perspektivní zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti
- možnost zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy
- dotované závodní stravování

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis, popřípadě mě kontaktujte na tel. čísle 725 820 149.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek