Nabídka práce > Manažer obchodu a obchodního oddělení

Manažer obchodu a obchodního oddělení

Náplň práce

Manažer prodejního týmu vede tým obchodníků a řídí jeho prodejní aktivity. Má na starost vytvoření a vedení vlastního týmu. Dále se stará o kontinuální rozšiřování, rozvoj a motivaci týmu. Řídí aktivity jednotlivých obchodních zástupců, poskytuje jim zpětnou vazbu a školení. Motivuje a průběžně hodnotí obchodní zástupce vzhledem k jejich činnosti. Je zodpovědný za rozvoj a produkci obchodního týmu a pravidelně reportuje výsledky nadřízenému manažerovi.

Nebaví vás práce v korporátu? Jste dobří v obchodně a hledáte možnost řídit obchodní tým v malé firmě? Právě hledáme posilu pro novou pozici Manažer obchodu a obchodního týmu

- vedení a postupné vybudování obchodního týmu
- navrhování obchodních strategií
- aktivní hledání nových potenciálních zákazníků a starost o portfolio stávajících zákazníků
- budování dlouhodobých obchodních vztahů
- mít dobrý přehled o zákaznících, jejich výrobním programu, jejich projektech
- udržovat pravidelný styk se svými zákazníky
- mít představu o stavu obchodních případů
- pro své zákazníky zajistit obchodní a odbornou podporu
- podílet se na vytváření nabídek a vývojových řešení pro zákazníky
- aktivní rozvíjení nových projektů u svých zákazníků

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru
- pokročilá znalost anglického jazyka je pro nás must have
- praxi v mezinárodním obchodě, vítáme zkušenosti z oblasti doplňků stravy/doplňkových krmiv
- strategické obchodní uvažování
- ambice a schopnost vedení a rozvoje malého týmu
- výborné komunikační schopnosti
- těšit se na jednání se zákazníky s různých koutů světa - EU, Blízký východ, USA
- ochota a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru
- ŘP sk. B

Nabízíme

- skvělou příležitost
- kariérní postup - střední i vyšší management
- přímá účast na růstu firmy a vzniku nového farmaceutického závodu
- možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
- moderní budova a kancelářské prostory
- high-tech komunikační a PC technologie
- možnost služebních cest po celém světě
- střední firma, český vlastník i kapitál s přímým napojením na jednu z největších mezinárodní nadnárodní korporací
- sickdays
- občerstvení na pracovišti
- firemní mobilní telefon a notebook
- pro členy vyššího managementu služební automobil
- příspěvek na stravování ve formě stravenek
- zaměstnanecká sleva na produkty
- vzdělávání a rekvalifikace a zvyšování kvalifikace v oboru
- příměstké tábory pro děti a školka
- selektivně poskytované benefity dle manažerské pozice, ale především podle výsledků práce: home office, služební - automobil i pro osobní účely, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou či dovolená navíc

Informace o pozici

  • McePharma
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: skvělou příležitost kariérní postup - střední management přímá účast na růstu firmy a vzniku nového farmaceutického závodu možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii moderní budova a kancelářské prostory high-tech komun
  • Místo pracoviště: Budovatelská - Bílovec