Nabídka práce > Specialista zahraničního obchodu

Specialista zahraničního obchodu

Náplň práce

- -obchodní aktivity zaměřené na nové akvizice na trhu v zahraničí a v ČR (on-line prodej)
- analýza příležitostí, vyhledávání a vytipování potenciálních zákazníků
- podílení se na přípravě obchodního a marketingového plánu a strategie
- rozvoj stávajících a nových obchodních případů v oblasti prodeje doplňků stravy (human a pet) a funkčních potravin
- u nás se pořád něco děje, proto i pevná pracovní náplň není dána, můžete se setkat i s marketingem, nákupem, e-shopem…
- spolupráce s výzkumně-vývojovým týmem
- aktivní cestování za klienty, účast na mezinárodních veletrzích

Požadavky

- VŠ, případně SŠ vzdělání ekonomického/obchodního směru, šance také pro ambiciózní absolventy
- pokročilá znalost anglického jazyka je pro nás must have – zákazníci v Evropě i mimo ni
- prokazatelná zkušenost se zahraničním obchodem, ideálně v oblasti doplňků stravy
- chuť cestovat, podíváte se na veletrhy do Švýcarska, Německa, Číny, SAE…
- ŘP sk. B

Nabízíme

- skvělou příležitost
- kariérní postup - střední management
- přímá účast na růstu firmy a vzniku nového farmaceutického závodu
- možnost podílet se na mezinárodních obchodních projektech v první linii
- moderní budova a kancelářské prostory
- high-tech komunikační a PC technologie
- možnost služebních cest po celém světě
- střední firma, český vlastník i kapitál s přímým napojením na jednu z největších mezinárodní nadnárodní korporací
- občerstvení na pracovišti
- firemní mobilní telefon a notebook
- příspěvek na stravování ve formě stravenek
- zaměstnanecká sleva na produkty
- vzdělávání a zvyšování kvalifikace v oboru
- příměstké tábory pro děti a školka
- firemní dopravu minibusem z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět

Informace o pozici

  • McePharma
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, svozová doprava z Ostravy, mobil, notebook, sleva na firemní produkty...
  • Místo pracoviště: Budovatelská - Bílovec