Nabídka práce > pečovatel/ka k babičce

pečovatel/ka k babičce

Náplň práce

Hledáme tělesně zdatného asistenta či asistentku na 2-3 týdenní turnusy k naší téměř nepohyblivé babičce. Babičce je 93 let a bydlí v klidné a zelené lokalitě na Petřinách v nekuřáckém RD. Ošetřovatelky o ní říkají, že je to sluníčko.

Výpomoc je potřebná 3x denně cca na 2 hodiny (tj. 7:30-9:30, 11:30-13:30 a 18:00-20:00) – tj. šest placených hodin denně (8.400 Kč/14 dní). Část dopoledne, většinu odpoledne a noc budete mít volné.

- dopomoc při vstávání a chůzi (váží cca 80 kg)
- osobní hygiena (WC, mytí, dopomoc s čištěním zubů)
- nachystání jídla a kontrola pitného režimu
- drobný úklid (umytí nádobí, podlahy, koupelny)
- podávání léků, mazání kloubů, cvičení
- společenské aktivity (Kloboučku hop, kreslení, luštění křížovek, společné sledování TV)
- polohování (pokud babička přestane chodit)

Požadavky

- zkušenost s péčí o staré lidi
- klidná povaha, smysl pro humor
- tělesná zdatnost – budete babičku zvedat, chodit za ní do 2. NP
- spolehlivost dodržovat ochranná opatření (rukavice, rouška, dezinfekce)
- opatrnost vůči koronaviru - vyhýbání se větším množstvím lidí, omezit používání mhd, nakupovat přednostně online apod.

Nabízíme

- nenáročná práce
- babiččin úsměv
- ochranné pomůcky na asistenci (rukavice, roušky, dezinfekce)
- možnost bydlení po dobu turnusu ve sklepní garsonce se samostatným vchodem, k dispozici zahrada

Informace o pozici

  • Anna Reichová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čj
  • Plat: 100 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: ty, kdo mají respekt z koronaviru (např. vy nebo váš blízký patříte do rizikové skupiny)
  • Místo pracoviště: Praha 6