Nabídka práce > Operátor výroby Brno s ubytováním

Operátor výroby Brno s ubytováním

Náplň práce

Popis pracovní činnosti
• Vizuální kontrola výrobků, důraz na estetiku přesnost.
• Montáž adaptérů a konektorů.
• Ruční montáž optických kabelů.
• Kontrola kvality výrobků.
• Jemná manuální manipulace vyžaduje pečlivost a dobrý zrak
• Pracuje se s malými díly, nezvedají se břemena

Pracovní prostředí
• Vytápěna výrobní hala. Čisté, bezprašné pracovní prostředí bez rizik.
• Smísený pracovní kolektiv.

Požadavky

Věk od 18 let
Dobrý zdravotní stav bez omezení
Manuální zručnost, spolehlivost
Praxe ve výrobě výhodou
Výborná pracovní a docházková morálka

Nabízíme

Hledáme seriozní, pracovité a pozitivní muže a ženy na pozici Operátor výroby BRNO

Směnnost
Třísměnný nebo dvousměnný provoz, osmihodinová pracovní doba.
Práce přesčas, práce v dny státních svátků a celozávodní dovolené určuje vedení a výroba společnosti.
Tarifní měsíční mzda
Příplatky za přesčas, za noční provoz, za víkend/sobota a neděle/ za svátek
Benefity

Další informace

Nástup možný ihned.
Telefonní kontakt: 774 411 336

Informace o pozici

  • EUworker s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 18 000,- Kč - 20 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravu, docházkový bonus a kvality bonus, týdenní zálohy, ubytování zdarma pro zaměstnance / s trvalým bydlištěm mimo region /
  • Místo pracoviště: Tuřanka 856, Brno