Nabídka práce > Automechanik

Automechanik

Náplň práce

Přijmeme automechanika do zavedeného servisu pro vozy 4x4. Provádíme běžný servis i specializované úpravy. Nová servisní hala v Jinočanech (5km z Prahy 5 Stodůlky/Zličín).

Požadavky

Pokud máte praxi v oboru, řidičský průkaz sk. B, jste spolehlivý, samostatný a precizní, pak Vám nabízíme po zapracování 30 000 čistého/8h pracovní dobu po-pá. Uvítáme i kolegu s menší praxí, ale chutí a schopností učit se novým věcem.

Nabízíme

Nabízíme zajímavou práci, profesní rozvoj, možnost účastnit se firemních akcí (offroad akce a závody, automobilové výstavy), mladý kolektiv, možnost zajištění dodávky obědů, klidná polední pauza.

Další informace

Volejte 602315002, 604216314 nebo pište na info@4x4expert.cz

Informace o pozici

  • 4x4 Expert
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jinočany