Nabídka práce > Projektant/-ka kolejových vozidel - elektrické projekty

Projektant/-ka kolejových vozidel - elektrické projekty

Náplň práce

- zpracování projekční a výrobní výkresové dokumentace příslušné části elektrovýzbroje vozidla
- zadávání práce příslušným pracovníkům elektrokonstrukce
- spolupráce při tvorbě technické dokumentace (návody, katalogy,atd.)
- zpracování změn v projekční a výkresové dokumentaci
- technická spolupráce při zkoušení drážních vozidel
- řešení vzniklých problémů daného konstrukčního uzlu elektrovýzbroje vozidla
- spolupráce s vnitropodnikovými útvary

Požadavky

- VŠ/ SŠ elektro nebo dopravní (konstrukce kolejových vozidel)
- obecný přehled o konstrukci kolejových vozidel a o jejich používané výzbroji výhodou
- znalost práce s PC: MS Office (Word Excel) , AutoCad
- znalost AJ nebo NJ podmínkou, další jazyk výhodou
- časová a pracovní flexibilita
- ochota se učit novým poznatkům (normy, předpisy)
- schopnost učit se a rychle se orientovat ve stávajících schématech
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující firmy
- možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
- týden dovolené nad rámec zákona
- dotované stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké benefity (flexipassy, příspěvek na penzijní /životní pojištění atd., školení atd.)

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis, popřípadě mě kontaktujte na tel. čísle 725 820 149.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: - VŠ/ SŠ elektro nebo dopravní (konstrukce kolejových vozidel)
  • Požadované jazyky: - znalost AJ nebo NJ podmínkou, další jazyk výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň