Nabídka práce > Tesař, truhlář , zedník v zahraničí

Tesař, truhlář , zedník v zahraničí

Náplň práce

Práce ve stavebnictví , dle uvedených oborů (zedník, truhlář, tesař) ,vhodná jak pro začátečníky , tak pro lidi se zkušenostmi z oboru, převážně v zahraničí (Německo,Rakousko)

Požadavky

Hledám schopné a spolehlivé lidi pro práci ve stavebnictví dle uvedených oborů . Nejlépe vyučen v oboru tesař, truhlář , zedník.Možnost vykonávání práce ve skupinkách 2-3 lidí. Základní znalost německého jazyka výhodou .Vlastní automobil . Řidičský průkaz sk. B minimálně jednoho ze skupiny. Osobní zodpovědnost , manuální zručnost , fyzická zdatnost , samostatnost , pečlivost. V případě zájmu mne kontaktujte na tel: +420737574774

Nabízíme

Práci na Živnost nebo možnost i na HPP
Nadstandartní platové ohodnocení
Jistotu stálé práce

Informace o pozici

  • Práce
  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Německý jazyk A1 základní komunikační dovednosti
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Začátečníky , tak pro lidi s praxí
  • Místo pracoviště: Práce převážně v zahraničí