Nabídka práce > Projektant NN / VN – „brigádník projektant“

Projektant NN / VN – „brigádník projektant“

Náplň práce

Práce na projektové dokumentaci všech stupňů
Inženýrská činnost související se zpracováním projektových dokumentací
Technická jednání se zákazníkem
Komunikace s majiteli pozemků a městskými/obecními zastupiteli
Příprava podkladů pro rozpočtovou část
Příprava podkladů pro výběrová řízení
Kompletační činnost

Požadavky

SŠ / VŠ elektrotechnického směru (pozice vhodná pro studenty i absolventy)
Znalost práce na PC
Komunikační schopnosti
Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
Řidičský průkaz sk. B
Chuť učit se novým věcem
Zkušenost s programem Microstation / (Auto-CAD) - výhodou
Rozpočtování v programu TOMS-DES / KROS / RTS - výhodou
Znalost energetické legislativy, norem a předpisů - výhodou
Praxe v projektování v oblasti elektroenergetiky - výhodou
Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a §10 - výhodou

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení dle výkonu a praxe
Práce jak v kanceláři, doma, tak i v terénu
Podrobné zaškolení a zaučení v problematice projektování NN/VN zkušeným pracovníkem
Pružnou pracovní dobu
Pravidelné školení vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 a §10
Spolupráce možná ihned/dohodou
Možnost profesního a kariérního růstu (práce na HPP/IČO/Dohodu)

Informace o pozici

  • Ing. Jan Bernát
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 100 - 200 Kč /hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Studenti, absolventi
  • Místo pracoviště: Brno