Nabídka práce > Obchodník se vzdělávacími publikacemi po ZŠ a MŠ - obchodní zástupce

Obchodník se vzdělávacími publikacemi po ZŠ a MŠ - obchodní zástupce

Náplň práce

- oslovení základních a mateřských škol
- komunikace s řediteli a učiteli škol
- prezentace a distribuce publikací po školách

Požadavky

- řidičský průkaz (aktivní řidič) + vlastní auto
- potřebná znalost komunikace přes SKYPE
- příjemné vystupování
- samostatnost

Nabízíme

- Profesní a odborný růst,
- Možnost vést obchodní skupinu
- Zajímavé finanční ohodnocení,
- Stabilní a zajímavé zaměstnání

Další informace

Inzerující společnost EDUCA KIDS s.r.o. je dynamicky se rozvíjející obchodní společnost působíci ve školním sektoru. Zabýváme se tvorbou, výrobou, prezentací a distribucí doplňkových učebních publikací, určených pro MŠ a 1. stupeň ZŠ. Naším přáním je přinést do rodin nejen knižní tituly, ale i hodnoty, které děti udělají vzdělanějšími, lepšími, laskavějšími. Snažíme se jim zprostředkovat tradiční hodnoty a způsoby a zároveň se učí hravou formou.

V případě zájmu životopisy prosím zasílejte na e-mail: andreaodalos.educakids@gmail.com
Děkujeme všem uchazečům za projevení zájmu a zaslání životopisu, kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče.

Informace o pozici

  • EDUCA KIDS s. r. o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: očekávaný plat od 45.000kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: ZŠ a MŠ v kraji