Nabídka práce > Obchodní poradce

Obchodní poradce

Náplň práce

Setkávání a komunikace s klienty
Servis, péče a podpora
Vzdělávání se
Cílení na nové obchodní příležitosti

Požadavky

Pozitivní přístup, obchodní myšlení a tah na branku
Chuť se potkávat s klienty a chápat poradenství ve financích jako důležitou součást naší práce
Pečující přístup ke stávajícím klientům a navazování nových kontaktů
Zkušenost z oboru financí a pojišťovnictví nebo zájem o tuto oblast
SŠ vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík je nutností

Nabízíme

Atraktivní finanční odměnu (fixní částku + provize uzavřených smluv)
Propracovaný systém vzdělání, díky kterému se stanete profesionálem
Možnost se kariérně dále rozvíjet
Osobní přístup a podporu manažera a kolegů v týmu
Nebudete vázáni pracovní dobou od - do

Další informace

Nabídneme Vám práci v blízkosti Vašeho bydliště
Generali Česká pojišťovna obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost ČP Distribuce
Termín nástupu dohodneme dle Vašich možností

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 18000 Kč bez horní hranice
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: kdo umí a nebojí se mluvit
  • Místo pracoviště: Ostravsko, Karvinsko, Český Těšín