Nabídka práce > PRÁCE Z DOMU - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - CELÁ ČR

PRÁCE Z DOMU - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - CELÁ ČR

Náplň práce

Náplň práce
Rozšiřujeme obchodní tým. Práce je možná z domova po celé ČR.

Požadujeme obchodního ducha a chuť se učit. Účast na školení v Praze několikrát do měsíce je povinná, ale s ohledem na současnou situaci. Tudíž se může stát, že budou studijní materiály zaslané elektronicky, než se tu celá situace uklidní.
Potřebujete vlastní notebook a telefon. Časová náročnost je zhruba 2-4 hodiny denně.
Náplní práce je komunikace se zákazníky. Práce je možná i pro aktivní obchodníky-cizince, kteří mohou oslovit svou komunitu.
Kontaktujte mě na mail vyskoc.radek@seznam.cz

Počet volných míst je omezen.
Nabízíme podpůrný program do začátku.

Požadavky

Požadavky
Vlastní notebook a telefon.
Připojení k internetu.
Obchodní nadání.

Nabízíme

Nabízíme
Zázemí firmy, která na světovém trhu působí přes 60 let.
Možnost vybudování pasivního příjmu nebo i jen několika tisícového přivýdělku k zaměstnání.
Informace o pozici
Internet service
Hlavní město Praha
Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,

Další informace

Požadované vzdělání: Nezáleží
Požadované jazyky: čeština, slovenština, ukrajinština
Plat: 3-50.000Kč podle schopností
Typ pracovního poměru: Nezáleží
Místo pracoviště: Z domova

Informace o pozici

  • Internet service
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: čeština, slovenština, ukrajinština
  • Plat: 3-50.000Kč podle schopností
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Z domova