Nabídka práce > Statik Junior

Statik Junior

Náplň práce

• Navrhování statických částí projektu ve všech projekčních stupních
• Navrhování železobetonových, ocelových, dřevěných a zděných konstrukcí
• Statické výpočty
• Tvorba výkresů tvaru, výztuže a skladby
• Autorský dozor na stavbách

Požadavky

• Vysokoškolské vzdělání nebo studium posledního ročníku VŠ oboru Konstrukce pozemních staveb
• Zkušenosti s prací v projekčních softwarech (AutoCAD, SCIA)
• Ochotu učit se
• Pečlivost a zejména zodpovědný přístup

Nabízíme

• Práci na HPP (v případě končících studentů možnost DPP do doby ukončení studia)
• Individuální přístup a zaškolení
• Profesní růst, vzdělávání
• Práci na zajímavých projektech
• 5 týdnu dovolené / stravenky / příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

  • STRUCTIQA s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • Vhodné pro: Absolventy, studenty dokončující poslední ročník magisterského studia
  • Místo pracoviště: Praha 4 - Pankrác