Nabídka práce > Hledáme Obchodníky!!!

Hledáme Obchodníky!!!

Náplň práce

Orientuješ se na trhu investic, hypoték, úvěrů a pojišťovnictví?
Máš už vlastní klientelu nebo jsi nováček, který by se rád všechno naučil?
Pak nás kontaktuj!
Do moderní pobočky OK POINT v centru Pardubic, hledáme fajn parťáka se smyslem pro obchod.
Osobní přístup ke klientům, je pro nás nejdůležitější, zbytek tě rádi naučíme.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Čistý trestní rejstřík
- Máš proaktivní přístup a nebojíš se komunikace
- Analyzovat finanční situaci a na jejím základě navrhovat vhodná řešení
- Chtít dělat obchod, nemusíte být profík, o Vaše zaškolení se postarají fajn kolegové na pobočce

Nabízíme

- Nadstandardní finanční ohodnocení
- Pravidelné školení od partnerů
- Zázemí silné společnosti
- Motivační systém
- Moderní školící systém
- Krásná pobočka v centru Pardubic
- Potřebné certifikace hradí zaměstnavatel

Informace o pozici

  • Zmista.cz
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 - 50 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Pardubice