Nabídka práce > Prodejce dveří a zárubní Sapeli - Most

Prodejce dveří a zárubní Sapeli - Most

Náplň práce

Baví Tě bytový design, práce s lidmi a chceš za sebou vidět skutečné výsledky? Přijď k nám do Mostu na pohovor. Dveře a zárubně české jedničky na trhu Sapeli nabízíme a radíme s detaily našim novým i stálým zákazníkům již od roku 2004. Vedle nové exkluzivně zařízené vzorkovny v Mostě, kam hledáme obsluhu, máme 3 další showroomy na Ústecku.

Požadavky

· Pozitivní přístup k získávání technických znalostí
· Reprezentativní vzhled
· Výbornou úroveň komunikace, příjemné vystupování
· SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
· Zkušenost s prodejem výhodou, nikoliv podmínkou
· Znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)

Nabízíme

- Hezké pracovní prostředí a přátelskou atmosféru v rodinné firmě s tradicí
- Atraktivní motivační podíl z prodeje
- Lidský přístup, příjemný kolektiv, firemní akce
- Důkladné zaškolení a následná podpora od týmu i vedení
- Uplatnění zkušeností či záliby v bytovém designu / architektuře
- Stabilní práci u zavedené značky

Informace o pozici

  • Prodoor s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 23.000-33.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Most