Nabídka práce > Nabízím práci na pozici vedoucí provozu v hostelu, recepční

Nabízím práci na pozici vedoucí provozu v hostelu, recepční

Náplň práce

- ubytováni hostu,
- registrace a vedeni domovní knihy,
- organizace úklidu, přání apod. (připadané provedení těchto práci)

Požadavky

- minimálně střední vzdělaní, vysokoškolské výhodou;
- praxe v oboru hotelnictví, zkusenosti s pronájmem apartmánu, práce v oboru nemovitosti - výhodou;
- dostačující ovládáni Excel, Word, email apod.

Nabízíme

150-200 Kč/hod. - dle domluvy, částečný pracovní úvazek

Informace o pozici

  • sotvit s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český, ruský - podmínkou, dalši jazyky - výhodou;
  • Plat: 150-200 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - telefon; poskytneme ubytováni dle domluvy.
  • Vhodné pro: je vhodné pro důchodce
  • Místo pracoviště: MAriánské Lázně