Nabídka práce > účetní v příspěvkové organizaci

účetní v příspěvkové organizaci

Náplň práce

kompletní zpracování účetní agendy příspěvkové organizace - pokladna, vydané a přijaté faktury, banka, majetek, práce související se závěrkou, personální a mzdové záležitosti pro 5 zaměstnanců. znalost práce v oboru příspěvkové organizace výhodou. Nástup od 1.3. (případně v únoru či březnu s možností zaučení)

Požadavky

praxe 2 roky, středoškolské vzdělání s maturitou, znalost problematiky účetnictví v příspěvkových organizacích vítána.
spolehlivost, ochota učit se novým věcem, pozitivní přístup k práci i kolektivu.
Hledáme zodpovědnou účetní s pozitivním přístupem ke kolektivu.
Minimálně 2letá praxe na pozici účetní, výhodou znalost práce v oboru příspěvkové organizace, náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy příspěvkové organizace - pokladna, vydané a přijaté faktury, banka, majetek, práce související se závěrkou, personální a mzdové záležitosti pro 5 zaměstnanců. znalost práce v oboru příspěvkové organizace výhodou. 1.4. nástup

Nabízíme

jistotu stálého pracovního místa, příspěvek na dovolenou z fondu FKSP, pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova , chápavý přístup k pracujícím rodičům malých dětí, možnost navštěvovat kulturní pořady zdarma.

Informace o pozici

  • MKS Kdyně
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle tarifů (dle odpracovaných let, praxe) + osobní ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, příspěvek na dovolenou z fondu FKPS,
  • Vhodné pro: uchazeče s praxí minimálně 2 roky
  • Místo pracoviště: Kdyně