Nabídka práce > Operátor výroby DARE – EUROOKNA, s.r.o.

Operátor výroby DARE – EUROOKNA, s.r.o.

Náplň práce

Hledáme operátory výroby do jednosměnného provozu (pouze pracovní dny). Na tuto pozici bychom rádi uvítali manuálně zručné uchazeče, kteří mají rádi práci se dřevem. Výhodou je praxe alespoň v podobném nebo příbuzném oboru, není však podmínkou. Na danou pozici vždy zaškolíme. Nabízíme možnost pohybovat se napříč výrobou od lepení oken, výroby zasklívacích lišt, kování, zasklívání, až po strojní výrobu.

Požadavky

- spolehlivost
- ochotu učit se novým věcem
- zodpovědnost za odvedenou práci

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr
- závodní stravování (příspěvek na stravování)
- slevy na firemní výrobky
- pracovní oděv po ukončení tříměsíční zkušební lhůty
- příspěvek zaměstnavatele na pracovní obuv
- účast na firemních akcích
- pracovní doba - pouze pracovní dny: 6,00 - 14,45 hod.,
- příjemné pracovní prostředí v nové výrobní hale
- práce v zavedené firmě (24 let na trhu)

Informace o pozici

  • DARE - EUROOKNA, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25000 - 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravování, slevy na firemní výrobky
  • Místo pracoviště: Stará Pošta 1030, Rajhrad