Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Získáš vlastní portfolio klientů, kterým se budeš věnovat – budeš provádět finanční analýzu a navrhovat řešení na míru
Budeš aktivně vyhledávat obchodní příležitosti

Požadavky

Jsi komunikativní a zvládneš profesionální a otevřenou komunikaci s klienty
Dokážeš skloubit zájem klienta se zájmem firmy
Máš profesionální, pro-klientský a hlavně pozitivní přístup
Máš minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a vlastníš řidičské oprávnění sk. B
Jsi týmový hráč, který se chce ve svém životě posouvat

Nabízíme

Zázemí silné a stabilní společnosti
Prostor pro seberealizaci a možnost vytvořit si svůj vlastní tým
Práci v mladém, přátelském a dynamickém kolektivu
Bohatý systém benefitů, jako například firemní tarif, služební automobil, Multisport karta
Moderní kancelář v budově AZ TOWER v Brně / CITY TOWER v Praze
Bohaté zkušenosti v obchodní sféře – seznámíš se s úspěšnými lidmi, kteří již něco dokázali a mohou Ti otevřít cestu k lepší budoucnosti
A samozřejmě zajímavé finanční ohodnocení, které budeš ovlivňovat hlavně TY SÁM!

Informace o pozici

  • SMS finance, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000 - 50000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: AZ Tower, Pražákova 1008/69