Nabídka práce > TEAMLEADER VE VÝROBĚ

TEAMLEADER VE VÝROBĚ

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Znáte svařovací technologie a nevadí Vám práce ve třísměnném provozu? Pošlete nám svůj životopis! Hledáme posilu na pozici TEAMLEADER VE VÝROBĚ.

Náplň práce:

* Vedení týmu lidí
* Plnění termínů výroby
* Kontrola pracovních postupů a dodržování užívané technologie včetně požadované jakosti
* Dohled na stav strojů ve výrobě, řešení problémů
* Reporting

Požadavky

* Alespoň roční zkušenost s vedením kolektivu podmínkou
* Praxe ve výrobní společnosti alespoň 3 roky
* Znalost práce na PC
* Organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost
* Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * Náborový či relokační příspěvek * Bonusy * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na penzijní či životní pojištění * Odborné kurzy a možnost dalšího vzdělávání * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Česká Lípa