Nabídka práce > OPERÁTOR FINÁLNÍ MONTÁŽE - 2 SMĚNY

OPERÁTOR FINÁLNÍ MONTÁŽE - 2 SMĚNY

Náplň práce

POZOR POZOR - Chcete pracovat v nově vznající výrobní firmě sídlící nedaleko Olomouce? Chcete pracovaj ne na 3 směny? Jste manuálně zruční a zvládnete montovat výrobek dle výkresové dokumentace? Pokud ano, pak je tato pozice právě pro Vás.

Budete racovat:
- na hinální montáži chladicích zařízení a systémů
- obsluhovat stroje a zařízení
- čeká Vás velmi dobré zaškolení na tuto pozici

Požadavky

-S OU nebo SŠ vzdělání ideálně technického směru
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- jeřábnický a vazačský průkaz je velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 23000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce nedaleko Olomouce - práce ve stabilní a silné mezinárodní strojírenské společnosti - nové a velmi pěkné pracovní prostředí - široký sociální program a balíček benefitů pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Olomouc