Nabídka práce > Klempíř - stavební

Klempíř - stavební

Náplň práce

Provádějí klempířských prací na plochých střechách, terasách a dalších zakázkách. Výroba klempířských prvků

Požadavky

• podmínkou vyučení v oboru
• flexibilitu a ochotu cestovat
• manuální zručnost a pečlivost
• spolehlivost a samostatnost
• praxe v oboru výhodou
• komunikaci se zázemím kanceláře

Řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme

• práci v dynamickém kolektivu stabilní firmy
• zajímavé finanční ohodnocení, výkonové prémie
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, možnost prodloužení na dobu neurčitou
• kvalitní ochranné pomůcky a další vzdělávání
• klempířské nářadí dle vlastního výběru
• práci na zajímavých zakázkách
• možnost ubytování kousek od Prahy
• možnost kariérního růstu

Další informace

Dodržujeme ČSN normy.
Kvalita je u nás na prvním místě. Naším cílem je patřit k nejvýznamnějším firmám v oboru.

Pokud máš zájem o výše uvedenou pracovní pozici, pošli nám životopis na email hipos@hipos.cz nebo zavolejte na číslo 604 112 122, Po – Pá od 10:00 do 14:00 hod.

Informace o pozici

  • HIPOS s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: individuální ohodnocení, nástupní mzda je předmětem jednání
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy klempířského oboru
  • Místo pracoviště: Severní Čechy, Střední Čechy, Praha