Nabídka práce > EXPEDIENT | MANIPULANT VE SKLADU

EXPEDIENT | MANIPULANT VE SKLADU

Náplň práce

Hledáme manipulanta do skladu | expedienta na dvě směny, tzv. bez noční směny do Liberce.

Náplň práce:
* balení vyrobených dílu a jejich značení
* příprava výrobků k expedici
* práce se čtečkou
* objednávání dopravy a jejich koordinace
* nakládka, vykládka a převoz dílů

Požadavky

* řidičské oprávnění sk. B
* VZV průkaz
* uživatelská znalost PC (komunikace po emailu, evidence v systému)
* organizovanost
* samostatnost
* komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 24000 CZK do 26000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky v hodnotě 100 Kč * příspěvek na dopravu * Multisport karta * Benefit karta * 25 dnů dovolené * příspěvek na narození dítěte 5 000 Kč * permanentky do zoo, IQ Landia, HC Bílí tygři a FC Slovan Liberec * výhodné tarify od T-mobile * věrnost
  • Místo pracoviště: Liberec