Nabídka práce > ÚČETNÍ S AJ, až 35 000 Kč

ÚČETNÍ S AJ, až 35 000 Kč

Náplň práce

Máte účetnictví v krvi, baví Vás řešit salda, faktury, kreditní limity apod. a navíc se domluvíte anglicky nebo italsky? Pak jste přesně kandidát pro nás na pozici ÚČETNÍ!

Jaká pracovní náplň Vás bude čekat:
- zpracovávání účetních dokladů
- správa dodavatelských a odběratelských sald
- kontrola kreditních limitu a platebních podmínek
- příprava dokladů zákazníkovi o budoucí platbě, „RIBA“
- účtování došlých a odchozích plateb
- komunikace se zákazníky
- kalkulace provizí agentům
- příprava podkladů pro daňová přiznání, auditory atd.

Požadavky

- SŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví, praxe na podobné pozici
- AJ pro pracovní využití (písemná forma 80%, ústní 20%)
- znalost Excel, Word
- znalost SAP výhodou
- znalost italštiny výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - možnost zajištění ubytování - příspěvek na dovolenou - příspěvek na penzijní/životní pojištění - závodní stravování - sleva na firemní výrobky a služby - kurzy a školení - zvýhodněné půjčky zaměstnancům - rehabilitace
  • Místo pracoviště: Tábor